Zasílání a reklamace

DODÁNÍ

V této době zasílám po České republice prostřednictvím PPL za 120,-. Pokud objednáváte drobnější macramé jako jsou andílci, girlandy, kabelky, šňůry, a macrame na tyči do 60 cm, nabízím vám zaslání přes Zásilkovnu, která je levnější – musíte však znát místo vyzvednutí. Umožňuji pouze zasílání s platbou převodem na účet : 1109288030/3030 Air Bank. Zásilku odesílám po připsání peněz na účet. Pokud není s vámi jako se zákazníkem dohodnuto jinak, neumožňuji platbu na dobírku. Děkuji za pochopení.

Macramé odesílám většinou do dvou týdnů. Před vánoci se může čas prodloužit až na 3 týdny. Pokud na macrame spěcháte – neváhejte toto připsat do poznámky, nebo mi napište – tvorbu vašeho macrame se pokusím upřednostnit. Pokud máte zájem o jinou barvu, popřípadě jinou odlišnost než je v e-shopu nabízeno – prodlouží se dodání o pár dnů až týden. Vše závisí na vzájemné komunikaci. Pokud na macramé spěcháte, vyjdu samozřejmě vstříc, co bude v mé moci. V krajním případě se může stát, že na vaše macramé nebudu mít šňůru ani já ani dodavatel, v tom případě vás budu kontaktovat – zda na výrobek počkáte, nebo chcete zaslat peníze zpět, pokud už platba proběhla. Toto se stalo např. v období vánočních svátků, kdy dodavatel nezvládal výrobu a na materiál jsem čekala 14 dnů. Věřím, že taková situace už nenastane.

Všechny nabízené šňůry mám skladem. Pokud mi dochází zásoby, dělám objednávku u výrobce. V krajním případě se tedy může stát, že dodání šňůr se prodlouží na jeden týden. Stane-li se to, vždy vás budu kontaktovat.

REKLAMACE

Pokud při dodání vašeho macramé bude zásilka vykazovat stopy poškození – ihned! se obraťte na dopravce, a řešte s ním.

Pokud budete mít dojem, že s objednaným produktem není něco v pořádku, což se může stát – napište mi na silhova.ivet@seznam.cz, nebo volejte na 777217555. Nejpozději však do dvou dnů po obdržení objednávky. Společně to určitě vyřešíme. Vaší reklamací se budu zabývat ihned, a nejpozději do 14 dnů bude vyřešena. Reklamace se nevztahuje na zakázky/macramé, které byly vytvořeny na základě individuálních požadavků. U uznaných reklamací vám budou vaše peníze vráceny zpět na účet, ze kterého byly poslány. Připsání peněz proběhne do 14 dnů od uznání reklamace. Reklamace může být řešena samozřejmě i výměnou za nový výrobek.

Podmínky vrácení macramé výrobku

Při uznání reklamace, nese výdaje za dopravu kupující. V případě, že bude výrobek nějakým způsobem poškozen, bude kupujícímu účtována ztrátová hodnota výrobku.

Do reklamačního zdůvodnění nespadá drobná odlišnost ve vzhledu macramé. Macramé vytvářím tak, aby se mě osobně líbilo, a nikdy nevytvářím dva produkty naprosto shodné. Odlišnost může být i ve vzhledu větve, ať už mírně odlišným odstínem, tvarem, a samozřejmě původem (bříza, lípa,…) Někdy mi při tvorbě macramé může zbýt šňůra – a přidám tedy ornament navíc, nebo stávající trochu „vylepším“. Taktéž velikost macramé není přesně na milimetry. Pokud tedy je uvedeno u produktu, že výška macramé je 80 cm- ve skutečnosti to může být +/- 1-5 cm.