O mně

O mně

Moc vás všechny zdravím.
Jmenuji se Ivet, a tvořím z provázků od jara 2020. Od prvního uzlíku jsem věděla, že mám postaráno o další vášeň. Už v mládí se ve mně probudila velká míra kreativity, jež pokračovala i v dospělosti. Co začalo jako koníček, se během krátkého času proměnilo ve vlastní značku Macrame-ivet. Tvorba a vymýšlení nových vzorů mi naprosto učarovala. Na mých stránkách nabízím širokou paletu výrobku - od XXL závěsných dekorací až po malé klíčenky. Dále tvořím macrame na zakázku buď podle přání, nebo fotografie, nebo podle mých návrhů. Pořádám kurzy tvoření macrame - a to jako on-line, tak i naživo v Českých Budějovicích. Ale ráda přijedu i do vašeho města, sejde-li se dostatek zájemkyň o tuto krásnou techniku tvoření. Další vášní, dá-li se to tak nazvat je komunikace se svým Vyšším Já - a to metodou SRT. Začala jsem před 7 lety odstraněním úporných letitých migrén a pokračovala odstraněním dalším mých potíží. Odblokováním programů jsem si přenastavila život směrech ke štěstí a vědomému životu. Poté jsem pomáhala v rodině, a všem, kdo o pomoc stál. Tuto skvělou metodu, jež účinně a rychle odstraňuje nejen fyzické potíže, ale i bloky a programy ve všech směrech života nyní vyučuji ty, kteří mají zájem a cesta přes komunikaci se svým Vyšším Já s nimi rezonuje.
Zamilujte si spolu se mnou bohémský styl a otiskněte do svého domova volnost a nádech nespoutanosti. Navraťme se k přírodě, k jednoduché funkčnosti kombinované s krásou, ozdobme si stěnu lapačem snů, třásněmi, korálky, bavlnkami či uzly. Pověsme květiny do prostoru, nechť vynikne jejich krása, a získají pozornost, kterou si zaslouží. Konec nudného, čistého a neosobního stylu. Jsme Slované - tradice, bylinky, zdobení, barvy, tanec i zpěv.... k nám odjakživa patřilo.

„Lidské konání se rozděluje do dvou oblastí: v jedné se uskutečňuje pod tlakem nutnosti a nazývá se prací, v druhé se realizuje jako svobodná tvorba a nazývá se umění.“

 

Karel Kosýk, český filozof

Ráda zkouším nové uzly, ozdobné ornamenty, jsem otevřená novým kombinacím. Pro mou tvorbu používám pouze 100% bavlněné šňůry, s ECO standartem, s testem zdravotní nezávadnosti – což je zvlášť důležité u macramé hraček a dekorací určených pro naše nejmenší. Šňůry jsou vyrobeny v Evropě. Nepoužívám žádná lepidla, chemické laky a podobně. Vše jsou nitě, šňůry, korálky, kruhy a kroužky bez chemického ošetření.Pro tvorbu macramé používám šňůry Bobbiny a HEZERA – z mého pohledu nejkvalitnější bavlněné šňůry, které se tady v Evropě používají. Jsou recyklované, bavlněné, ekologické a vyrobené ze 100% nejjemnějších bavlněných vláken. Navíc jsou vyrobeny zde v Evropě. Používám stáčené, kroucené a dutinkové. Dutinkové pouze Bobbiny premium s bavlněným jádrem. Často tyto typy šňůr u velkých macramé kombinuji. Kombinace uhlazených konců dutinkových šňůr s třepivými konci stáčených šňůr působí zajímavým a líbivým dojmem. Bobbiny mají certifikát OEKO-TEX standart 100 , jsou testovány na obsah škodlivin a celkovou zdravotní nezávadnost.

Výběr barev pro tvorbu macrame.