Práce s kyvadlem – NAPOJENÍ NA VYŠŠÍ JÁ

Práce s kyvadlem – NAPOJENÍ NA VYŠŠÍ JÁ

Každý člověk má rodné právo na to, aby žil v radosti, cítil se svobodně a byl obklopen láskou. Někdy se může zdát být život těžký. Ale nejsme tady na to sami. Naučme se požádat o pomoc. Naučme se požádat o radu. Naučme se říci si o uzdravení. Každý z nás má tu možnost. Nemusíme nikam chodit, nikam jezdit… teď hned, na místě kde jste… můžete začít. Stačí se jen zastavit, vnořit se do svého nitra – a trochu věřit. Vězte, že zázraky se dějí. A to nejen v pohádkách.

Komunikací se svým Vyšší Já k uzdravení

U každého z nás přijde v životě okamžik, kdy se ptáme – proč se nám to či ono děje. Odpovědi mohou přicházet z různých stran, a my až časem zjišťujeme, zda byly správné nebo ne. Proč se spoléhat na rady vnějšího světa – když všechny odpovědi nosíme v sobě. Každý se dokážeme napojit na své Vyšší Já či přímo na Stvořitele a žádat odpovědi přímo.

Co je metoda
SPIRITUAL RESPONSE THERAPY

Při této metodě se napojujeme pomocí kyvadla a sady tabulek na své Vyšší Já, a získáváme odpovědi. Tabulky nemusíme používat vždy – ty nám pomáhají především k hlubšímu poznání, a k odkrývání programů, bloků a starých přesvědčení, které nám blokují šťastný život. V začátcích je především důležité, umět se správně napojit, a pak už se jen ptáme a ptáme. Kyvadlo můžeme nosit stále u sebe, takže napojovat se a získávat odpověď je snadné kdykoliv a kdekoliv. V reálném životě napojení využijeme především:

 • k získávání odpovědí v oblasti vhodnosti potravin pro náš organismus
 • k čištění prostoru, našich těl nebo čištění svých blízkých od napojených entit
 • ke zjišťování příčin bolestí, únavy, depresí či strachů
 • ke zjišťování existence patogenů v našem těle, jako jsou parazité, bakterie, viry, plísně či spike proteiny.
 • k získávání odpovědí na cokoliv, na co neznáme odpovědi

SÁM SOBĚ LÉČITELEM

Začneme-li komunikovat se svým Vyšším Já, život se nám změní.

Každý máme Světelné bytosti, kteří jsou nám ku pomoci, ale přijdou, jen pokud je požádáme. Vyšší Já je částí nás – našeho vyššího vědomí, a částí Všeho. Ku pomoci jsou zde bytosti, často členové naší hvězdné rodiny. Nikdo zde na Zemi nezná naši historii záznamů duše od počátku věků lépe než ony. Tyto bytosti mohou být z různých úrovní. Ty, kteří nám pomáhají, nám nejsou tolik vzdáleni, aby našim všedním problémům rozuměli a uměli pomoci. Člověk může s takovou bytostí navázat opravdu úzký, láskyplný až kamarádský vztah.

Pokud chceme vážně a do hloubky pracovat na svých problémech, nemocech, vztazích – doporučuji začít s metodou SRT tedy Spiritual Response Therapy. Je třeba zakoupit knihy od R. Dezlera – Osvobození duše, a Cesta ke svobodě, kde naleznete tabulky, které nám pomáhají s komunikací s VJ, a vysvětlují témata, programy a bloky, které jsou v tabulkách uvedeny, a mohou nám být vyšším já vytestovány. Každodenní prací s kyvadlem a tabulky se dopracujete do stavu Vědomého života, kdy se budete cítit dobře v těle, které jste si vybrali, v místě, kde žijete, a v čase, který prožíváte. Postupně se zbavíte strachů a energií, které blokují harmonické prožívání partnerských, sexuálních, rodinných a mezilidských vztahů. Vyčištěním programů neznamená, že vás začnou všichni milovat a vy budete milovat je. Získáte ale nadhled, důležité pochopení a porozumění ke všemu, co vás obklopuje, co prožíváte. Začnou se vám otevírat dosud zavřené dveře. Fyzický problém, který bude odstraněn v přímé návaznosti na rozpuštění bloku např. v minulém životě, při početí, či paralelním životě vás chtě nechtě přesvědčí o existenci neviditelného, a i o tom, že člověk je jen jako malinký brouček v poměru k nekonečnému Vesmíru Bytí, množství dimenzí, galaxií a planet. Začnete milovat sám sebe jako nikdy předtím, začnete si věřit, vážit si sám sebe – a to nejdůležitější – budete si tvořit sami vaši realitu. Jen vy budete rozhodovat o tom, koho do ní vpustíte, a koho nikoliv. Budete zvídaví, budete jak malé děti. S každou otázkou se budete obracet na své Vyšší já, a vždy budete vyslyšeni. Ve vašem životě bude rapidně ubývat nevyjasněných témat, otázek. Pomocí tabulek dojdete, budete-li chtít, i do hlubších vrstev vašeho vědomí. Nic jako minulost ani budoucnost neexistuje. Čas neexistuje. Je jen tady a teď. Stačí se rozhodnout. Odpovědi týkající se našeho vývoje budou od našeho vyššího Já VŽDY PRAVDIVÉ.

Žijeme si svůj ne-reálný život v nevědomí, odpojeni od všech mnohem inteligentnějších Bytostí než jsme my sami. Odpojeni dokonce od naší planety Země, která má své vlastní Vědomí, od přírody, od bytostí v tělech zvířat. My lidé jsme byli na této planetě zotročeni, a co je nejhorší – vůbec jsme to netušili. A mnozí z nás stále netušíme. A přitom by stačilo tak málo. Zastavit se, spojit se svou duší, a zaposlouchat se. Zjistíme, že jsme dokonalé, nádherné bytosti, které mohou, pokud se rozhodnou, žít v radosti a v lásce ke všemu a ke každému. A to, že trpíme v nějaké oblasti svého života, je jen a jen naše rozhodnutí. Není to ničí vina, jen a jen naše. My jsme to připustili, nebo přímo zapříčinili. Možná ne teď, nedávno či dávno. Možná už v dětství, možná jsme to, co teď tak neradi sklízíme, zaseli už v některém z minulých životů. Možná je to program temných, který na naše těla nalepili. A nejen na naše těla. Ukazuje se mi, že i na naše vztahy. Rodinné, partnerské. Strach, hádky, smutek, zlost – byla výživou temných. Tento proces lze ale zastavit. Hned teď. Je třeba k tomu jen jedno – překonat svou lenost a pohodlí, a začít si navyšovat vibrace. Už jen tím, že se budete spojovat se svým Vyšším Já si vibrace postupně navýšíte. Vnitřní hlas pak budete slyšet stále častěji a častěji. A nebudete k němu hluší. Začnete se jím řídit. Navzdory egu, navzdory rozumu. Navzdory všem. Protože VY jste ti důležití. Protože VY víte, že věřit sobě a nezradit svou duši – je nejvíc čeho je si na sobě cenit. Je třeba jít do klidu, navštěvovat silová místa, chodit co nejčastěji bos, abyste se uzemnili. Postupně dokážete léčit nejen sami sebe, ale i své blízké. Jak se vám budou zvyšovat frekvence vyzařování, budou se vám otevírat další a další dveře ke krásným zážitkům, jež vám Vesmír jakoby za odměnu otevře.

Stanete se člověkem, jež svůj život žije radostně a především VĚDOMĚ

CO JE TO VLASTNĚ – RADOSTNÝ A VĚDOMÝ ŽIVOT?

ŽÍT RADOSTNĚ? Ano. Každý propad v energiích, v psychice okamžitě pocítíte. A ve spojení s vaším vyšším Já co nejdříve řešíte.

ŽÍT VĚDOMĚ – JE SAKRA NÁROČNÉ. ALE STOJÍ TO ZA TO.

Zodpovědnost za sebe, své myšlenky i činy předpokládá jedno – že jsem si vědom(á), jako moc krásná, mocná a láskyplná bytost jsem. Bez tohoto nastavení snadno předávám svou vládu nad svým životem jiným. Jsem člověk, který si zaslouží být šťasten v každé chvíli svého života. Miluji sebe, život, a ostatní živé bytosti. Jen s tímto nastavením se přirozeně rozhoduji o tom, kdo bude, či nebude v mé blízkosti. Život je hra – a my jsme herci. Kompars se mění dle našeho aktuálního nastavení. Přátelé, rodina, partner, kolegové, náhodný známý, prodavač či soused – ti všichni odráží jen a jen naše aktuální nastavení – rozuměj programy. Zrcadlí nám naše programy, naše bloky, naše strachy. A často programy jsou tím, co všechny ty lidi, komparzisty s námi propojuje. Líbí se vám vaše programy?

Jak se na své Vyšší Já napojit.

K tomu, abyste mohli získávat odpovědi od VJ, a žádat o čištění – tedy léčení, je třeba vytvořit si kyvadlo. Můžete se napojit i bez kyvadla, ale odpovědi nejsou tak jasné a čisté. Navíc, když potom žádáte o čištění nějakého bloku, který vám ku příkladu právě způsobuje bolest hlavy, je těžké udržet si tok léčivých vibrací a rozpoznat konec čištění. Proto je dobré si pořídit kyvadlo. Je to cokoliv zavěšeného na pevné šňůrce, co je schopné se ve vaší ruce rozhoupat. Já osobně používám opravdu různé věci, např. těžší keramický korálek na řetízku, rybářské olůvko na zubní niti, skleněný přívěsek na kůži… Mám kyvadla po kapsách, v autě, po bytě. Nikdy nevím, kdy mě zaskočí nějaká otázka, na kterou chci požádat o odpověď. Nebo žádám např. při procházce s pejskem o vyčištění bakterií či jiných patogenů, to samé při jízdě v autě a podobně.

Když máme při sobě kyvadlo, uvedeme se do relaxačního stavu, a to v závislosti na jakém stupni chápání právě stojíme. Mě stačí 3x se nadechnout, pomalu vydýchávat a v duchu si říkat: “Já a Duch jsme JEDNO a pracujeme jak tým”. Může to být ale cokoliv jiného, o čem víte, že vás zklidní. Vezmete kyvadlo, a v duchu či nahlas řeknete, jak má VJ odpovídat na ANO a na NE, a kyvadlem ukážete. U mě je ANO zpředu dozadu, NE ze strany na stranu. Pokud čistí, čili léčí – začne VJ kyvadlem točit dokola. Pak se ptám na něco jasného- např. mám dvě ruce? Máte opřený loket a stůl, kyvadlo visí dolů, je jedno, na jaké ruce, a čekáte. Sami s kyvadlem nehýbete. Pokud se kyvadlo samo nerozhoupe, zkoušíte znovu jinou otázku, popř. opakujete kratší meditaci. Pokud vám VJ kyvadlo rozhoupe, máte vyhráno. Pokud ne, a zkoušíte se napojit znovu a znovu – můžete mít bloky, (např. jste si někdy ve své historii řekli v silném emocionálním napětí, že nikdy od nikoho nebudete žádat pomoc) a tady vám musí někdo pomoci. Můžete kontaktovat mne. Nadálku se napojím a bloky přes vaše VJ vyčistím.

Když víme, že se nám s našim VJ daří spojit, je nanejvýš důležité udělat PŘÍPRAVU. Jen v případě, že jsme si na 100% jisti, že pracujeme s VJ a ne s někým jiným, získáme kýžený výsledek. Tím, že se napojujeme, se naše vlákno spojené s naším Vyšším vědomím v duchovní sféře rozzáří, a to může přilákat i jiné entity kromě Světelných Bytostí. A ty by nám naše snažení mohly mařit. Proto nikdy! před napojováním se na své VJ nevynechejte přípravu pro práci. Ta se skládá z několika otázek na VJ:

-komunikuji se svým Vyšším Já?

 • dám otázku, na kterou vím jistě odpověď ANO a NE (např. jsem v tuto chvíli na lodi?..)
 • pokud se kyvadlo kýve, odpovídá nejistě, točí se … je téměř jisté, že vás něco blokuje v práci

další dotazy

 • blokuje mě něco?
 • ovlivňuje mě něco?
 • je na mém těle či auře napojen nějaký diskarnát či duše?
 • budu dostávat správné informace?
 • je připraveno mé tělo spolupracovat?
 • je připraveno mé Vyšší Já spolupracovat?
 • je mé ego na nula procentech?
 • mám čisté napojení?
 • mám přímé napojení?
 • pracuji se svým Vyšší Já?
 • je mé Vyšší Já ne nejvyšších úrovních zářící lásky v srdci Ducha?
 • prosím, připravte se na práci.

Na všechny otázky musíte mít odpovídající správné odpovědi. Pokud je nemáte, žádáte o vyčištění. Dokud nebudete mít přípravu na komunikaci se svým VJ tak, jak má být -nepokračujte.

Pokud se vám nedaří, nebo prostě tápete, neváhejte mě kontaktovat. Vybrat si můžete z některých nabízených kurzů, nebo pokud jste z daleka, či máte zdravotní potíže – udělám s vámi sezení online. Přidejte se do naší skupinky na facebooku PRÁCE S KYVADLEM. Je nás tam už mnoho. Vzájemně si radíme, podporujeme se na naší společné cestě.

UPOZORNĚNÍ:

NEVYUČIJI METODU SRT JAKO TAKOVOU. POUZE PŘEDÁVÁM SVÉ ZKUŠENOSTI NABRANÉ ZA 8 LET KAŽDODENNÍHO NAPOJOVÁNÍ. MÁTE-LI ZÁJEM ZNÁT O TÉTO METODĚ VŠE – IDEÁLNÍ NAVŠTÍVIT SEMINÁŘ, KTERÝ TOTO NABÍZÍ. NA INTERNETU URČITĚ NAJDETE TOHO PRAVÉHO, PRÁVĚ PRO VÁS .

O kurzech víc informací zde.

O mých zkušenostech s kyvadlem a komunikací se svým Vyšší Já povídám zde.

PŘEJI VÁM VŠEM, ABYSTE JSTE V SOBĚ NAŠLI SÍLU A MOC, KTERÁ JE VE VÁS UKRYTA.

SYSTÉM SE DOKONALE SNAŽIL OD NAŠEHO PRVNÍHO NÁDECHU, ABYCHOM SE CÍTILI BEZMOCNÍ, NEDOKONALÍ A SLABÍ. ALE LIDSKÁ BYTOST JE DOKONALOST SAMA. A NAŠE VYŠŠÍ JÁ – DÁME-LI MU ŠANCI – NÁM NA NAŠÍ CESTĚ K ROZPOMENUTÍ SE POMŮŽE.

STAČÍ SE ROZHODNOUT.