Žít radostně a sva-bodně

Líbí se vám, co tvořím?

Jsem za to velmi ráda. Macrame tvoření mě  vážně hodně baví 🙂  A jelikož konám ve svém životě pomalinku změny, směřuji mou cestu tak, aby rezonovala s mou duší, jejíž hlas následuji. Rozhodla jsem se ukončit činnost OSVČ a nemohu vám tedy spolu s macrame odeslat i fakturu. Přestávám podnikat, a začínám se starat o své živobytí tak jako svobodný člověk.  A čas ukáže, kam mě a všechny podobné bytosti jdoucí po stejné cestě se mnou, tato cesta zavede. Je to hra, je to náš život, náš film – a my jsme hlavním hrdinou. Pokud tím hrdinou ve svém životě nebudeme – budeme mít roli obyčejného komparzisty . Poslušného, a nesvobodného. Budeme jedním z mnoha.  A náš život nám bude protékat mezi prsty.

Nemusíte se bát – tím, že nedostanete fakturu, se vůbec pro vás nic nemění. Můžete buď objednat přímo z nabídky, nebo se tak jako dříve domluvíme na krásném uzlíkovém kousku přímo pro vás, podle vaší inspirace. Platby budou tak jako dříve předem, a já se stále budu snažit vytvořit  macrame tak, aby bylo co nejkrásnější, a vytvořené co nejrychleji to půjde. Většinou odesílám do 14ti dnů. Protože vím, jak se vždy na macrame těšíte. Jakékoliv dotazy na emailu, sms, či volejte. Vše ráda zodpovím.

Pokud vás tato cesta zajímá, je velké množství informací na internetu. Informace o Děržavách Czechaslavakia jsou na stránkách www.czechaslavakia.cz

Čím rychleji odhodíme strachy, tím rychleji se staneme svobodnými.

Odhodila jsem své strachy – a jdu cestou za svými sny svého dětství. Sny o tom, že dělám jen to, co mě baví. Že konám jen to, co chci. Že tvořím v radosti, že mi nikdo nic nepřikazuje, nezakazuje, nenalhává a do ničeho nenutí. Sny o životě, kdy se ráno probudím a těším se na to, co ten den zažiju, vytvořím, vykonám.

Nejvíce se mnou v tuto chvíli rezonují myšlenky Mojmíra a Renátky, a proto se dávám touto cestou. Je však více cest, jak se stát svobodnou / živou bytostí. Hledejte i vy tu svou.

Odpoutávám se spolu s ostatními ( a je nás stále více a více) od systému, jež zde vládne.

Občan = otrok politického systému. My ale máme volbu.

Československo stále trvá, neboť dle ústavního zákona č. 327/1991 Sb. O referendu – žádné referendum o rozdělení ČSFR neproběhlo. 

My, co jdeme mimo systém, máme oporu v především v tomto zákoně:

zákon 424/1991 Sb. §3, odst. 3 -O sdružování v politických stranách a hnutích .  Konkrétně: Nikdo nesmí být omezován ve svých právech proto, že je členem strany a hnutí, že se účastní jejich činnosti nebo je podporuje anebo, že STOJÍ MIMO NĚ.

Tato doba je opravdu zajímavá. Nikdo není ušetřen rozhodnutí, která udělá. Někdo je zvídaví víc, někdo míň – ale každý dřív nebo později se vydá nějakým směrem, který určí, jak kvalitní, radostný či svobodný život bude žít.

Kdo se probudí, už nemůže dělat, jakože spí. 

Cítím, že vše je jinak, než je nám předkládáno – a můj vnitřní hlas mě vede cestou, která asi není nejlehčí. Věřím však, že mě a všechny, kteří jdou po té samé cestě, čeká život, který přesáhne všechny naše představy. Život bez otrockého systému, v radosti a v naprosté svobodě.

Nejbližší  je mi cesta, jenž nás napojí zpět na naše slovanské/slavjanské kořeny. Naši předci – možná my samy – byly velmi mocný národ s vyspělým vědomím. Je na čase přestat se bát, začít se rozpomínat, a brát sílu od našich předků, našich kořenů.