INFORMACE

BOHO DEKOR

S láskou tvořené macrame dekorace

Ručně tvořené ornamenty povýší váš domov nejen esteticky, ale i vibračně. Souznění s přírodou, uvolněnost a nespoutanost je hlavním krédem BOHO stylu. Láska k přírodě i k sobě samým vás zavedla na mé stránky. Vítám vás. Ať už si vyberete z již vytvořené tvorby, nebo budete chtít svůj jedinečný originál – bude mi velkým potěšením pro vás tvořit právě ten pravý a jedinečný kousek do vašeho domova.


JAK MACRAME DEKORACI OBJEDNAT


– odešlete dotaz přes kontaktní formulář nebo na e-mail: info@macrame.ivet.cz
– objednávejte z nabízených produktů na e-shopu
– nečekejte, a vyberte si z již hotových kousků, které jsou k odeslání IHNED

I když si vyberete macrame z nabídky v e-shopu,  vždy to pro vás bude originál. Počítejte s tím, že nikdy nebude naprosto shodný s obrázkem u popisku. Větev, na které je macrame zavěšeno může být mírně odlišná co do zbarvení, tak i nerovnosti. 

Macrame zasílám buďto na větvi, nebo borovicové tyči, tak jak je uvedeno na obrázku u produktu. Je-li vyobrazeno zavěšení na tyči, a vy chcete přírodní větev či obráceně – není vůbec problém. Jen to napište u objednávky do poznámky. 

Objednávky vyřizuji tak, jak mi přichází platby na účet. Většinou doba dodání je jeden až tři týdny.

Ráda vám vytvořím macrame i podle vašeho přání, fotografie a podobně. Neváhejte mi napsat či rovnou zavolat – nezávazně se domluvíme.