Kurzy PRÁCE S KYVADLEM

Seminář "VĚDOMÉ SPOJENÍ SE SVÝM VYŠŠÍM JÁ"

Začátky práce s kyvadlem a napojování se na své Vyšší Já nemusí být pro každého lehké. Ale věřte – pokud s vámi představa komunikace s vaším Vyšším Vědomím a Vyššími Bytostmi  rezonuje – jste připraveni. Cokoliv si umíme představit – dokážeme. Nenechte se odradit počátečním nezdarem, temnými silami či radami od různých lidí. Není nad své vlastní zjištění a vlastní zkoumání, tedy nad své vlastní výsledky. Zapomeňte, co jste kdy slyšeli, četli. VŠECHNO JE JINAK. Raději následujte svůj hlas, než hlasy druhých. A i když se spleteme. Je to naše zkušenost, která nás posune dál, a výš. A o to tu jde přece. 🙂

 

Pokud se vám nedaří, nebo máte pocit, že potřebujete podpořit – ráda vás prvními kroky provedu.

 

Jmenuji se ivet, a jsem certifikovanou absolventkou tří seminářů metody SRT. Mám devítileté zkušenosti s každodenním napojováním se na své Vyšší Já – a své pomocníky nahoře opravdu z celého srdce miluju za vše, s čím vším mi pomohly a pomáhají. Migrény, dušnost, alergie, deprese i paniky, programy blokující šťastný život, zdravý pohled na sebe i okolí, snazší rozpoznání pravdy, čištění těla, aury i prostoru od entit, pomoc svým blízkým a všem lidem, kteří pomoc potřebovali. To je jednoduchý výčet mých osobních zkušeností s prací s kyvadlem. Je jen na vás, zda představa práce na sobě tímto způsobem s vámi rezonuje. Je mnoho cest, jak dojít k cíli. Za mě metoda SRT, čili Spiritual Response Therapy je prostě TOP. Jednoduše, čistě, rychle. Deaktivace programů. Najít a nechat odstranit. Za každou nemocí, každým úrazem, každou silnou událostí – se s velkou pravděpodobností skrývá program. Trauma, konflikt, strach…

 

Na mém semináři zvládnete 3 věci:

NAPOJÍTE SE NA SVÉ VYŠŠÍ JÁ

POMOCÍ TABULEK A OTÁZEK SI ZJISTÍTE SVŮJ ZDRAVOTNÍ STAV A AKTIVUJETE UZDRAVOVÁNÍ PŘÍPADNÝCH POTÍŽÍ

NAUČÍTE SE HLEDAT V TABULKÁCH PROGRAMY


Během semináře, který trvá minimálně 5 hodin, se na každého účastníka napojím a zkontroluji, zda je jeho spojení se svým Vyšším Já čisté. To zjistíme především tak, že máme totožné odpovědi.  Případně odstraním  bloky, entity nechám vyčistit, odvést. Odpojím průvodce, kteří jsou největšími blokátoři ve spojení . Pokud se vám nedaří napojit, kyvadélko stojí a nereaguje – velmi často je třeba odpojit průvodce, a pak se spojení rozběhne. 

Provedu vás od úplného začátku, nemusíte se bát, zda to zvládnete. I když budete držet kyvadélko poprvé v životě – můžete být překvapeni, jak komunikace naskočí rychle. Někdy jsou bloky velké, a v průběhu semináře se přes velký počet odbloků nepodaří účastníka napojit. Je to zřídka, ale stává se to. K našemu spojení s Vyššími bytostmi , k našemu Vyššímu Vědomí – je třeba velké čistoty. A někdy je prostě těch programů a bloků víc. V tom případě je možné si domluvit společné sezení, pokud se účastníkovi nepodaří spojení z domova např. meditací apod.

CO K ÚČASTI SEMINÁŘE POTŘEBUJETE

Nepotřebujete nic – jen kyvadélko. Nezáleží na tom, z čeho bude. Důležité je, aby se vám hezky drželo v ruce a nebylo příliš dlouhé a těžké. Nemáte-li nevadí, mám kyvadélka pro vás i na místě konání kurzu.

Určitě by bylo dobré mít již zakoupenou knihu OSVOBOZENÍ DUŠE, kde jsou tabulky součástí. I když vám tabulky na kurzu dám, je lepší, když budete vědět, co jaký program znamená. Některé programy jsou jasné – např. program SEBETRESTÁNÍ a podobně, ale k jiným je vhodné vysvětlení. Pokud se nechystáte pracovat s tabulkami, ale jen s kyvadlem – není problém. I pro vás bude kurz určitě přínosný.

Nevyučuji metodu SRT jako takovou – ale předávám své vlastní zkušenosti získané prací na sobě a prací s lidmi, kteří za mnou s jejich problémy chodili a chodí. Nepodléhám zvědavosti ani egu – a k mým pomocníkům cítím lásku, respekt i pokoru.

 

 

TERMÍNY KURZŮ PRO ROK 2023

 

Semináře „Vědomé spojení se svým Vyšším Já“ pro rok 2024

Pokud tady nenajdete vaše město, ráda přijedu i k vám. Najdete-li ve své blízkosti alespoň 5 účastníků, napište mi, či zavolejte – dáme dohromady termín, prostor, a zvěřejníme záměr 🙂 Určitě se přidají i ti, kteří budou rádi za blízkou dojezdovou vzdálenost.

KVĚTEN

3.5. pátek TÁBOR 13-18h

11.5. sobota UHERSKÉ HRADIŠTĚ 13-18 h

17.5. pátek BRATISLAVA 13-18 h

22.5. středa LIBEREC 13-18

24.5. pátek OSTRAVA 13-18 h

30.5. čtvrtek PRAHA 13-18h

 

ČERVEN

8.6. sobota PRAHA seminář pro pokročilé 11.00 – 16.00h

12.6. středa BRNO 13-18 h

15.6. sobota TRENČÍN 13-18 h

ČERVENEC

5.7. pátek POPRAD 10-15.00 h

11.7. čtvrtek PLZEŃ 13-18 h

18.7. čtvrtek OLOMOUC 13-18 h

20.7. sobota Č.BUDĚJOVICE pokročilí

25.7. čtvrtek PRAHA 13-18 h

SRPEN

1.8. čtvrtek HRADEC KRÁLOVÉ 13-18 h

8.8. čtvrtek BRATISLAVA 13-18 h

22.8. čtvrtek OSTRAVA 13-18 h

INFORMACE O SEMINÁŘI

KYVADÉLKA

Na seminář si sebou nic brát nemusíte. Kyvadélka, která vyrábí mé dcerky, budou na místě, a beru jich dostatečné množství. To je informace pro ty z vás, které žádné nemáte, nebo prostě chcete kyvadélko s prověřenou ideální délkou, váhou a bude hezké na pohled 🙂 Stojí 150,-/7eur.

PRŮBĚH SEMINÁŘE

Cca týden před seminářem odesílám bližší informace o místě konání atd. a žádám o závazné potvrzení účasti. Nechci žádné zálohy a pod., jen prosím po potvrzení účasti, abyste přišli. Po dvouletých zkušenostech z průběhů seminářů jsem se rozhodla ke dvěma změnám. A to ke snížení počtu účastníků na jeden seminář, a tím pádem i o menší navýšení ceny. Vzhledem k tomu, že se během těch pár hodin, co spolu strávíme, plně věnuji i každému zvlášť, stávalo se, a to velmi často, že jsme přetahovali čas semináře i o několik hodin, a bylo to náročné jak pro mne, tak i pro účastníka. Ono napojovat se na své Vyšší Já několik hodin nepřetržitě je pro ty, kdo začínají – trochu únavné. Je třeba jakože pročistit spojení, které bylo dlouho nepoužívané – a to může dát trochu energeticky zabrat. Do toho spousty nových informací, navíc je mnoho z vás hodně zablokovaných díky dozorcům programů – a ty je třeba odstranit, aby vám spojení pěkně šlapalo. 🙂 Během těch hodin, co společně strávíme, se na  vás každého napojuji, a odblokuji  popř.kontroluji čisté napojení popř.se věnujeme  vašim otázkám, jež jsou ku prospěchu všem účastníkům. Čisté napojení kontrolujeme především stejnou odpovědí, na danou otázku – jak u účastníka, tak i u mne. Např. pravdivé načtení odpovědi ohledně parazitů v těle velmi často blokují právě dozorci neboli průvodci. Ty je třeba odstranit, provždy. Atd…

CENA

Aby seminář byl pro každého nanejvýš přínosný – omezila jsem počet účastníků na 10. Tímo dodržíme plánovaný čas, a bude dostatek prostoru k osobním otázkám. Dar za můj čas věnovaný účastníkům, a předání mých zkušeností z desetileté praxe vědomého spojení se svým Vyšší Já je 1500,-/70 eur na místě. Prosím mějte to ideálně přesně 🙂


Lidé z mých seminářů odchází nejen nabytí informacemi, ale především nabytí krásnou povzbuzující energií, motivací sám se dopracovat k lepšímu zdraví , lepším vztahům k druhým i k sobě. Nepotřebujeme být neustále obětí a klepat na dveře doktorů, terapeutů, léčitelů… my jsme byli stále spojeni se svým Vyšším Já – jen jsme pozapomněli. Je čas naše spojení znovu probudit k vědomému použivání v našem reálném životě. S kyvadlem. I bez kyvadla.


 

 

Máte-li dotaz, či si chcete zarezervovat místo na kurzu, klikněte zde a vyplňte formulář. Já se s vámi co nejdříve ráda spojím.

INFORMACE

JAK SE PŘIHLÁSIT NA SEMINÁŘ

  • pište sms, nebo volejte 777217555

  • messenger Ivet Silhova

  • whatsup

  • instagram macrame-ivet

  • email: silhova.ivet@seznam.cz 

Cena semináře: 

Č. Budějovice 700,-   

ostatní města : individuální – dle vzdálenosti, ceny pronajmutého prostoru… většinou 1500,- 

 

Na místě můžete vybrat a koupit kyvadélko na řetízku ze skleněných korálků, které z láskou a radostí tvoří dcery (cena od 150)

 

RÁDA PŘIJEDU I DO VAŠEHO MĚSTA

Pokud jsou pro vás jižní Čechy daleko, ráda přijedu i k vám. Stačí když najdete vhodný prostor ve vašem okolí, a minimálně 6 účastníků. Cena je na dohodě.

POTŘEBUJETE TERAPII ČI KURZ ONLINE?

Jsem velmi ráda za váš tak obrovský zájem o práci s kyvadlem. Zahrnujete mne každodenně množstvím žádostí o pomoc, ať už kvůli vašim obtížím, nebo žádostí o online kurz. Vždy mne velmi těší, když vidím, jak čím dál více lidí chce vzít svůj život do svých rukou. Osobní terapie dělám nyní už jen výjimečně. Pomáhám především těm, kteří chtějí a mají vůli si pomoci sami. Pokud bych vám já sama čistila programy – vám se sice uleví, odejdete o pár programů lehčí, a je vám lépe – ale z mého pohledu by vám má pomoc snížila vaši moc a sílu. Proto dělám soukromé sezení ať už živě nebo online především těm, kteří se snaží pracovat s kyvadlem, a mají touhu se spojit se svým Vyšší Já a pomáhat si nakonec sami. Cítíte-li, že bych vám mohla být v něčem nápomocna – kontaktujte mne, a dohodneme společné sezení. Ať už naživo, nebo přes video call na messengru či google meet.

Délka sezení (terapie/kurz) online cca. 1 hodina, nejvýše 2 hodiny.

Cena: cca 1500,-

ONLINE SEZENÍ 

Jelikož mě bohužel online sezení energeticky vyčerpává – kontaktujte mne pouze pokud jste  např. ze zahraničí a není pro vás možné se osobně účastnit semináře. Já vám obratem sdělím volné časy, abyste si mohli sami vybrat pro vás vhodný termín. Scházíme se přes messenger, nebo google meet, lze i přes whats-up.

NAVNIK

SLOVANSKÝ SYMBOL. Ztělesnění spojení mezi dvěma paralelními světy - Navi a Yavi. Poskytuje přístup k jedinečným schopnostem člověka v duchovní oblasti. Chrání před rušením z jiného světa. Krásný silný slovanský symbol pro ty z nás, kteří se zabýváme seberozvojem a duchovními praktikami.