Kurzy PRÁCE S KYVADLEM

Kurz PRÁCE S KYVADLEM - NAPOJENÍ NA SVÉ VYŠŠÍ JÁ

Začátky práce s kyvadlem a napojování se na své Vyšší Já nemusí být pro každého lehké. Ale věřte – pokud s vámi představa komunikace s vaším vyšším vědomím a bytostmi z Vesmíru rezonuje – jste připraveni. Cokoliv si umíme představit – dokážeme. Nenechte se počátečním nezdarem odradit.

Pokud se vám nedaří, nebo máte pocit, že potřebujete podpořit – ráda vás prvními kroky provedu.

Jmenuji se ivet, a jsem certifikovanou absolventkou tří seminářů metody SRT. Mám sedmileté zkušenosti s každodenním napojováním se na své Vyšší Já – a své pomocníky nahoře opravdu z celého srdce miluju za vše, s čím vším mi pomohly a pomáhají. Migrény, dušnost, alergie, deprese i paniky, programy blokující šťastný život, zdravý pohled na sebe i okolí, snazší rozpoznání pravdy, čištění těla, aury i prostoru od entit, pomoc svým blízkým a všem lidem, kteří pomoc potřebovali. To je jednoduchý výčet mých osobních zkušeností s prací s kyvadlem. Je jen na vás, zda představa práce na sobě tímto způsobem s vámi rezonuje. Je mnoho cest, jak dojít k cíli. Za mě metoda SRT, čili Spiritual Response Therapy je prostě TOP. Jednoduše, čistě, rychle. Deaktivace programů. Najít a nechat odstranit. Za každou nemocí, každým úrazem, každou silnou událostí – se s velkou pravděpodobností skrývá program. Trauma, konflikt, strach…

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Na mém kurzu zvládnete 3 věci:

NAPOJÍTE SE NA SVÉ VYŠŠÍ JÁ

POMOCÍ TABULEK A OTÁZEK SI ZJISTÍTE SVŮJ ZDRAVOTNÍ STAV A AKTIVUJETE UZDRAVOVÁNÍ PŘÍPADNÝCH POTÍŽÍ

NAUČÍTE SE HLEDAT V TABULKÁCH PROGRAMY

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….


Během kurzu, který trvá minimálně 5 hodin, se na každého účastníka napojím a zkontroluji, zda je jeho spojení se svým Vyšším Já čisté. Případné bloky, entity nechám vyčistit, odvést.

Provedu vás od úplného začátku, nemusíte se bát, zda to zvládnete. I když budete držet kyvadélko poprvé v životě – můžete být překvapeni, jak komunikace naskočí rychle. Někdy jsou bloky velké, ale ještě se nestalo- že by se nikdo z účastníků kurzů se svým VJ nespojil.

CO K ÚČASTI KURZU POTŘEBUJETE

Nepotřebujete nic – jen kyvadélko. Nezáleží na tom, z čeho bude. Důležité je, aby se vám hezky drželo v ruce a nebylo příliš dlouhé a těžké. Nemáte-li nevadí, mám kyvadélka pro vás i na místě konání kurzu.

Určitě by bylo dobré mít již zakoupenou knihu OSVOBOZENÍ DUŠE, kde jsou tabulky součástí. I když vám tabulky na kurzu dám, je lepší, když budete vědět, co jaký program znamená. Některé programy jsou jasné – např. program SEBETRESTÁNÍ a podobně, ale k jiným je vhodné vysvětlení. Pokud se nechystáte pracovat s tabulkami, ale jen s kyvadlem – není problém. I pro vás bude kurz určitě přínosný.

Nevyučuji metodu SRT jako takovou – ale předávám své vlastní zkušenosti získané prací na sobě a prací s lidmi, kteří za mnou s jejich problémy chodili a chodí. Nepodléhám zvědavosti ani egu – a k mým pomocníkům cítím lásku, respekt i pokoru.

KURZY ČESKÉ BUDĚJOVICE

ZÁŘÍ 2022

Každé ÚTERÝ od 13.00 hodin – 13.9., 20.9., 27.9.

Každý ČTVRTEK od 10.00 hodin –  15.9., 22.9., 29.9.

SOBOTA 10.9. OD 13.00

 

ŘÍJEN 2022

Každé ÚTERÝ od 13.00 hodin – 4.10, 11.10., 18.10., 25.10. 
Každý ČTVRTEK od 10.00 hodin – 6.10., 13.10., 20.10., 27.10.

SOBOTA 22.10. OD 13.00

KURZY PRAHA

ZÁŘÍ 2022
ŘÍJEN 2022

pátek 23.9.22 od 10.00 plně obsazen 

pátek 30.9. od 10.00

 

pátek 21.10.22 od 10.00 plně obsazen

Adresa

PRAHA  ZLIČÍN 

bližší adresa bude včas upřesněna účastníkům

Dostupnost:

metro B Zličín

metro A Nemocnice Motol , bus 180 zast. Halenkovská

možnost parkování autem

Cena: 800,- až 1000,- v závislosti na počtu účastníků

LISTOPAD 2022
V PŘÍPRAVĚ..

INFORMACE

JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ

  • pište sms, nebo volejte 777217555
  • messenger Ivet Silhova
  • whatsup
  • instagram macrame-ivet
  • email: silhova.ivet@seznam.cz

Cena kurzu:  Č. Budějovice 600,-

Na místě můžete vybrat a koupit kyvadélko na řetízku z minerálních korálků, které tvoří terapeutka a energetická ladička duší, kamarádka Radka Rajána. 

PŘESNÉ MÍSTO KONÁNÍ KURZU:

KALIŠTĚ 2343  za D. Vodou. Od Č. Budějovic cca 5 km směr Ledenice, Borovany. 

Po vjezdu do Kaliště, prosím odbočte před žlutou cedulí SOKOL doleva na cestu, mezi domy – poté cca 200 m . Nalevo dům s velkým dubem v plotě. Kurz se koná v domácím prostředí, v podkroví.

RÁDA PŘIJEDU I DO VAŠEHO MĚSTA

Pokud jsou pro vás jižní Čechy daleko, ráda přijedu i k vám. Stačí když najdete vhodný prostor ve vašem okolí, a minimálně 6 účastníků. Cena je stejná jako za kurz místní (600,-), pouze se navýší o dopravné.

POTŘEBUJETE TERAPII ČI KURZ ONLINE?

Jsem velmi ráda za váš tak obrovský zájem o práci s kyvadlem. Zahrnujete mne každodenně množstvím žádostí o pomoc, ať už kvůli vašim obtížím, nebo žádostí o online kurz. Vždy mne velmi těší, když vidím, jak čím dál více lidí chce vzít svůj život do svých rukou. Osobní terapie dělám nyní už jen výjimečně. Pomáhám především těm, kteří chtějí a mají vůli si pomoci sami. Pokud bych vám já sama čistila programy – vám se sice uleví, odejdete o pár programů lehčí – ale z mého pohledu by vám má pomoc snížila vaši moc a sílu. Proto dělám soukromé sezení ať už živě nebo online především těm, kteří se snaží pracovat s kyvadlem, a mají touhu se spojit se svým Vyšší Já a pomáhat si nakonec sami. Cítíte-li, že bych vám mohla být v něčem nápomocna – kontaktujte mne, a dohodneme společné sezení. Ať už naživo, nebo přes video call na messengru či google meet.

Délka sezení (terapie/kurz) online cca. 1 hodina, nejvýše 2 hodiny.

Cena: cca 500,-


ONLINE SEZENÍ 

ZÁŘÍ / ŘÍJEN / LISTOPAD / PROSINEC 2022

VŽDY KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDA – ČASY dopolední 8.00, 10.00 , odpolední 14.00, 16.00.

Kontaktujte mne , a já vám obratem sdělím volné časy, abyste si mohli sami vybrat pro vás vhodný termín.