Kurzy PRÁCE S KYVADLEM

Kurz PRÁCE S KYVADLEM - NAPOJENÍ NA SVÉ VYŠŠÍ JÁ

Začátky práce s kyvadlem a napojování se na své Vyšší Já nemusí být pro každého lehké. Ale věřte – pokud s vámi představa komunikace s vaším vyšším vědomím a bytostmi z Vesmíru rezonuje – jste připraveni. Cokoliv si umíme představit – dokážeme. Nenechte se počátečním nezdarem odradit.

Pokud se vám nedaří, nebo máte pocit, že potřebujete podpořit – ráda vás prvními kroky provedu.

Jmenuji se ivet, a jsem certifikovanou absolventkou tří seminářů metody SRT. Mám osmileté zkušenosti s každodenním napojováním se na své Vyšší Já – a své pomocníky nahoře opravdu z celého srdce miluju za vše, s čím vším mi pomohly a pomáhají. Migrény, dušnost, alergie, deprese i paniky, programy blokující šťastný život, zdravý pohled na sebe i okolí, snazší rozpoznání pravdy, čištění těla, aury i prostoru od entit, pomoc svým blízkým a všem lidem, kteří pomoc potřebovali. To je jednoduchý výčet mých osobních zkušeností s prací s kyvadlem. Je jen na vás, zda představa práce na sobě tímto způsobem s vámi rezonuje. Je mnoho cest, jak dojít k cíli. Za mě metoda SRT, čili Spiritual Response Therapy je prostě TOP. Jednoduše, čistě, rychle. Deaktivace programů. Najít a nechat odstranit. Za každou nemocí, každým úrazem, každou silnou událostí – se s velkou pravděpodobností skrývá program. Trauma, konflikt, strach…

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Na mém kurzu zvládnete 3 věci:

NAPOJÍTE SE NA SVÉ VYŠŠÍ JÁ

POMOCÍ TABULEK A OTÁZEK SI ZJISTÍTE SVŮJ ZDRAVOTNÍ STAV A AKTIVUJETE UZDRAVOVÁNÍ PŘÍPADNÝCH POTÍŽÍ

NAUČÍTE SE HLEDAT V TABULKÁCH PROGRAMY

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….


Během kurzu, který trvá minimálně 5 hodin, se na každého účastníka napojím a zkontroluji, zda je jeho spojení se svým Vyšším Já čisté. Případné bloky, entity nechám vyčistit, odvést.

Provedu vás od úplného začátku, nemusíte se bát, zda to zvládnete. I když budete držet kyvadélko poprvé v životě – můžete být překvapeni, jak komunikace naskočí rychle. Někdy jsou bloky velké, ale ještě se nestalo- že by se nikdo z účastníků kurzů se svým VJ nespojil.

CO K ÚČASTI KURZU POTŘEBUJETE

Nepotřebujete nic – jen kyvadélko. Nezáleží na tom, z čeho bude. Důležité je, aby se vám hezky drželo v ruce a nebylo příliš dlouhé a těžké. Nemáte-li nevadí, mám kyvadélka pro vás i na místě konání kurzu.

Určitě by bylo dobré mít již zakoupenou knihu OSVOBOZENÍ DUŠE, kde jsou tabulky součástí. I když vám tabulky na kurzu dám, je lepší, když budete vědět, co jaký program znamená. Některé programy jsou jasné – např. program SEBETRESTÁNÍ a podobně, ale k jiným je vhodné vysvětlení. Pokud se nechystáte pracovat s tabulkami, ale jen s kyvadlem – není problém. I pro vás bude kurz určitě přínosný.

Nevyučuji metodu SRT jako takovou – ale předávám své vlastní zkušenosti získané prací na sobě a prací s lidmi, kteří za mnou s jejich problémy chodili a chodí. Nepodléhám zvědavosti ani egu – a k mým pomocníkům cítím lásku, respekt i pokoru.

 

 

VŠE, CO POTŘEBUJEME - MÁME V SOBĚ

Lidé z mých kurzů odchází nejen nabytí informacemi,ale především nabytí krásnou energií, motivací sám se dopracovat k lepšímu zdraví a životnímu postoji. Nepotřebujeme být neustále obětí a klepat na dveře doktorů, terapeutů,léčitelů ... ten čas je pryč.

NEBUĎ OBĚŤ - BUŤ TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA.

TERMÍNY KURZŮ PRO ROK 2023

20.5.  sobota TRENČÍN kyvadlo  13-18

21.5. neděle  TRENČÍN kyvadlo pro pokroč. 10-15

26.5. pátek kyvadlo RAKOVNÍK 12-17

27.5. sobota PLZEŇ kyvadlo 10-15

29.5. kurz MACRAME ČESKÉ BUDĚJOVICE pondělí 10-15

17.6. sobota OSTRAVA kyvadlo 13-18

18.6. neděle HRADEC KRÁLOVÉ kyvadlo 12-17

21.6. středa kurz tvorba BAREFOOT sandálků ČESKÉ BUDĚJOVICE 13-18

23.6. pátek ČESKÉ BUDĚJOVICE – kyvadlo 

30.6. pátek BRATISLAVA kyvadlo  13-18

1.7. sobota BANSKÁ BYSTRICA kyvadlo 10-15

11.7. úterý kurz tvorby MACRAME  ČESKÉ BUDĚJOVICE 13-18

15.7. sobota ZLÍN kyvadlo pokročilí 13-18

16.7. neděle ZLÍN kurz MACRAME DEKORACE 10-15

25.7. úterý PRAHA kyvadlo 10-15

28.7. pátek BRNO  kyvadlo 13-18

Srpen – 2. týden

Vědomě tvůrčí týden v CHORVATSKU. Intenzívní práce s kyvadlem, tvorba macrame a barefoot sandálků. Odpočinek, relax, písek,moře, pláž. Obklopeni stejně naladěnými lidmi o stejné či podobné frekvenci a vnímání světa.

Více informací vložím druhý týden v červnu.

INFORMACE O KURZECH

Kurzy kyvadlo – kyvadélka budou na místě, někdy jezdí se mnou dcera a na místě kompletuje na přání. Stojí 150,-/7eur

Kurz cena – cca týden před kurzem odesílám bližší informace o místě konání atd. a žádám o závazné potvrzení účasti. Nechci žádné zálohy a pod., jen prosím po potvrzení účasti abyste přišly. Během těch hodin, co společně strávíme, se na  vás každého napojuji, a odblokuji  popř.kontroluji čisté napojení popř.se věnujem  vašim otázkám jež jsou ku prospěchu všem účastníkům. Počet míst je tedy omezen na ideálních 10-12 účastníků, výjimečně je nás víc zvlášť u vzdálenějších měst od Českých Budějovic – odkud vyjíždím. Cena 1000,-/50 eur na místě. Prosím mějte to ideálně přesně 🙂

 

Máte-li dotaz, či si chcete zarezervovat místo na kurzu, klikněte zde a vyplňte formulář. Já se s vámi co nejdříve ráda spojím.

INFORMACE

JAK SE PŘIHLÁSIT NA KURZ

  • pište sms, nebo volejte 777217555
  • messenger Ivet Silhova
  • whatsup
  • instagram macrame-ivet
  • email: silhova.ivet@seznam.cz

Ceny kurzů: 

Č. Budějovice 600,-   

ostatní města : individuální – dle vzdálenosti, ceny pronajmutého prostoru… většinou 1000,- 

 

Na místě můžete vybrat a koupit kyvadélko na řetízku ze skleněných korálků, které z láskou a radostí tvoří dcera (cena od 150, do 230,- dle komponentů)

 nebo kyvadélka z minerálních korálků, které tvoří terapeutka a energetická ladička duší, kamarádka Radka Rajána,

PŘESNÉ MÍSTO KONÁNÍ KURZU Č.Budějovice:

KALIŠTĚ 2343  za D. Vodou. Od Č. Budějovic cca 5 km směr Ledenice, Borovany. 

Po vjezdu do Kaliště, prosím odbočte před žlutou cedulí SOKOL doleva na cestu, mezi domy – poté cca 200 m . Nalevo dům s velkým dubem v plotě. Kurz se koná v domácím prostředí, v podkroví.

RÁDA PŘIJEDU I DO VAŠEHO MĚSTA

Pokud jsou pro vás jižní Čechy daleko, ráda přijedu i k vám. Stačí když najdete vhodný prostor ve vašem okolí, a minimálně 6 účastníků. Cena je stejná jako za kurz místní (600,-), pouze se navýší o dopravné  a případný prostor.

POTŘEBUJETE TERAPII ČI KURZ ONLINE?

Jsem velmi ráda za váš tak obrovský zájem o práci s kyvadlem. Zahrnujete mne každodenně množstvím žádostí o pomoc, ať už kvůli vašim obtížím, nebo žádostí o online kurz. Vždy mne velmi těší, když vidím, jak čím dál více lidí chce vzít svůj život do svých rukou. Osobní terapie dělám nyní už jen výjimečně. Pomáhám především těm, kteří chtějí a mají vůli si pomoci sami. Pokud bych vám já sama čistila programy – vám se sice uleví, odejdete o pár programů lehčí – ale z mého pohledu by vám má pomoc snížila vaši moc a sílu. Proto dělám soukromé sezení ať už živě nebo online především těm, kteří se snaží pracovat s kyvadlem, a mají touhu se spojit se svým Vyšší Já a pomáhat si nakonec sami. Cítíte-li, že bych vám mohla být v něčem nápomocna – kontaktujte mne, a dohodneme společné sezení. Ať už naživo, nebo přes video call na messengru či google meet.

Délka sezení (terapie/kurz) online cca. 1 hodina, nejvýše 2 hodiny.

Cena: cca 600,-

ONLINE SEZENÍ 

Kontaktujte mne , a já vám obratem sdělím volné časy, abyste si mohli sami vybrat pro vás vhodný termín. Scházíme se přes messenger, nebo google meet, lze i přes whats-up.

NAVNIK

SLOVANSKÝ SYMBOL. Ztělesnění spojení mezi dvěma paralelními světy - Navi a Yavi. Poskytuje přístup k jedinečným schopnostem člověka v duchovní oblasti. Chrání před rušením z jiného světa. Krásný silný slovanský symbol pro ty z nás, kteří se zabýváme seberozvojem a duchovními praktikami.