Rezervace na seminář „Vědomé spojení s VJ“ pro rok 2024

 

 

 

Máte-li zájem o účast na kurzu „Vědomé spojení se svým Vyšší Já“, prosím vyplňte formulář. Napište o jaké místo a čas máte zájem, a připište vaše telefonní číslo. Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat. Odpovím hned, jak to bude možné. Děkuji.

  Semináře „Vědomé spojení se svým Vyšším Já“ na LÉTO 2024

  Pokud tady nenajdete vaše město, ráda přijedu i k vám. Najdete-li ve své blízkosti alespoň 5 účastníků, napište mi, či zavolejte – dáme dohromady termín, prostor, a zveřejníme záměr 🙂 Určitě se přidají i další, kterým se hodí bližší dojezdová vzdálenost.

  KVĚTEN

  3.5. pátek TÁBOR 13-18h

  11.5. sobota UHERSKÉ HRADIŠTĚ 13-18 h

  17.5. pátek BRATISLAVA 13-18 h

  22.5. středa LIBEREC 13-18 h

  24.5. pátek OSTRAVA 13-18 h

  30.5. čtvrtek PRAHA 13-18h

  ČERVEN

  8.6. sobota PRAHA seminář pro pokročilé 11.00 – 16.00h

  12.6. středa BRNO 13-18 h

  15.6. sobota TRENČÍN 13-18 h

  ČERVENEC

  5.7. pátek POPRAD 10-15.00 h

  11.7. čtvrtek PLZEŃ 13-18 h

  18.7. čtvrtek OLOMOUC 13-18 h

  20.7. sobota Ć.BUDĚJOVICE 13-18 pokroč.

  25.7. čtvrtek PRAHA 13-18 h

  SRPEN

  1.8. čtvrtek HRADEC KRÁLOVÉ 13-18 h

  8.8. čtvrtek BRATISLAVA 13-18 h

  22.8. čtvrtek OSTRAVA 13-18 h

  INFORMACE O SEMINÁŘI

  KYVADÉLKA

  Na seminář si sebou nic brát nemusíte. Kyvadélka, která vyrábí mé dcerky, budou na místě, a beru jich dostatečné množství. To je informace pro ty z vás, které žádné nemáte, nebo prostě chcete kyvadélko s prověřenou ideální délkou, váhou a bude hezké na pohled 🙂 Stojí 150,-/7eur.

  PRŮBĚH SEMINÁŘE

  Cca týden před seminářem odesílám bližší informace o místě konání atd. a žádám o závazné potvrzení účasti. Nechci žádné zálohy a pod., jen prosím po potvrzení účasti, abyste přišli. Po dvouletých zkušenostech z průběhů seminářů jsem se rozhodla ke dvěma změnám. A to ke snížení počtu účastníků na jeden seminář, a tím pádem i o menší navýšení ceny. Vzhledem k tomu, že se během těch pár hodin, co spolu strávíme, plně věnuji i každému zvlášť, stávalo se, a to velmi často, že jsme přetahovali čas semináře i o několik hodin, a bylo to náročné jak pro mne, tak i pro účastníka. Ono napojovat se na své Vyšší Já několik hodin nepřetržitě je pro ty, kdo začínají – trochu únavné. Je třeba jakože pročistit spojení, které bylo dlouho nepoužívané – a to může dát trochu energeticky zabrat. Do toho spousty nových informací, navíc je mnoho z vás hodně zablokovaných díky dozorcům programů – a ty je třeba odstranit, aby vám spojení pěkně šlapalo. 🙂 Během těch hodin, co společně strávíme, se na  vás každého napojuji, a odblokuji  popř.kontroluji čisté napojení popř.se věnujeme  vašim otázkám, jež jsou ku prospěchu všem účastníkům. Čisté napojení kontrolujeme především stejnou odpovědí, na danou otázku – jak u účastníka, tak i u mne. Např. pravdivé načtení odpovědi ohledně parazitů v těle velmi často blokují právě dozorci neboli průvodci. Ty je třeba odstranit, provždy. Atd…

  CENA

  Aby seminář byl pro každého nanejvýš přínosný – omezila jsem počet účastníků na 10. Tímo dodržíme plánovaný čas, a bude dostatek prostoru k osobním otázkám. Dar za můj čas věnovaný účastníkům, a předání mých zkušeností z desetileté praxe vědomého spojení se svým Vyšší Já je 1500,-/70 eur na místě. Prosím mějte to ideálně přesně 🙂


  Lidé z mých seminářů odchází nejen nabytí informacemi, ale především nabytí krásnou povzbuzující energií, motivací sám se dopracovat k lepšímu zdraví , lepším vztahům k druhým i k sobě. Nepotřebujeme být neustále obětí a klepat na dveře doktorů, terapeutů, léčitelů… my jsme byli stále spojeni se svým Vyšším Já – jen jsme pozapomněli. Je čas naše spojení znovu probudit k vědomému použivání v našem reálném životě. S kyvadlem. I bez kyvadla.


  Lidé

  PŘESTAŇME BÝT OBĚTÍ A ZAČNĚME BÝT TVŮRCEM SVÉHO ŽIVOTA. JE TO NÁŠ FILM – MY JSME TVŮRCEM, REŽISÉREM, I HLAVNÍM HRDINOU. JEN NA NÁS ZÁLEŽÍ, JAKÝ KOMPARS V NAŠEM FILMU BUDE. MÁME V RUKOU VŠECHNY KARTY, ABY NÁŠ FILM BYL TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ, JAKÝ LZE V NAŠÍ REALITĚ, V NAŠEM TĚLE -TADY A TEĎ – DOSÁHNOUT.