ORGONIT

PŘÍVĚŠEK S ORGONITEM

ORGONIT – CO TO VLASTNĚ JE?


Orgonit generuje univerzální životní energii pojmenovanou orgon, známou též jako čchi, prána nebo životní síla. Je to výrobek z pryskyřice, kovových špon, drahých kamenů a nepostradatelně se v něm musí nalézat také kousek křišťálu.

Správnou kombinací těchto surovin vzniká tzv. živý kámen, který dokáže přetvářet negativní energii ze svého okolí na pozitivní energii. Mimo jiné také velmi dobře působí proti dnes velmi rozšířenému a častému elektrosmogu.

Orgonit přeměňuje negativní energii na nám prospěšnou. Je prokázáno, že dokáže přeměnit kladné ionty (ty pro nás škodlivé) na záporné (ty pro nás ozdravující) tedy ty, co je jich vzduch plný např. po bouřce. Budete-li nosit přívěšek s orgonitem, budete harmonizována a chráněna nejen vy sama, ale i vaše nejbližší okolí zhruba do jednoho až dvou metrů. Zvlášť, pokud musíte sdílet prostor např. v kanceláři s lidmi řekněme odlišného nastavení než jste vy sama , a místnost je plná wifi a jiných moderností.

Orgonit zároveň koncentruje Vesmírnou energii, a předává ji do svého okolí.Zpočátku může být na vás silný, proto je dobré se s ním sžít, nosit ho třeba v kabelce – a teprve potom ho nosit na krku. Já ten svůj měla u sebe v blízkosti dva dny, než jsem si ho dala na krk. Orgonity vytváří skvělá duše Rajana, se kterou nás *náhoda* svedla dohromady. Vytváří i jiné šperky z minerálů a krom toho je skvělá *terapeutka* přes energie. Dnešní doba si prostě žádá adekvátní ochranu a podporu. A když to jde ruku v ruce s krásou – má to mou plnou podporu.

Orgonity zavěšuji buď na kvalitní brazilské snůrky LINHASITA s přírodní pryskyřicí, a nebo bavlněné lehce povoskované šňůrky.

Jelikož je každý kousek originál, zde vystavené přívěšky mají již svou majitelku. Pokud byste chtěla mít svůj orgonit, sledujte novinky na facebooku či instagramu – tam vkládám orgonity tak, abyste si mohla kazdý krásně prohlédnout a zjistit, zda si vás svou energií jež vyzařuje, zavolá.