WORKSHOP 3.7.-již proběhl

Líbí se vám macramé dekorace, ale netroufáte si začít? Přijďte 3.července 2021 do malé vesničky blízko Č. Budějovic. V pohodové domácí atmosféře se naučíte základní uzlíky, odnesete si své první vlastnoručně vytvořené peříčko, závěsný květináč a prostírání. Zbyde-li čas, vytvoříme si společně panenku nebo andílka. Přijďte strávit hezkou neděli ve společnosti dívek a žen jež spojuje minimálně jedno – touha tvořit.

Nebojte se, že byste uzlíky nezvládla, povedu vás krok za krokem. Vysvětlím vám rozdíly mezi šňůrami, vyberete si na místě, s jakými chcete tvořit. Workshop bude uskutečněn za hezkého počasí v domácím prostředí venku na zahradě pod pergolou, v případě chladného počasí uvnitř. Začátek od 10.00 hodin, bude trvat min. pět hodin – to je dostatek času, aby jste zvládla vytvořit a odnést si své první výtvory. Workshop je vhodný i pro děti od zhruba 9 let.

Všechny účastnice budou mít na místě výběr ze šňůr několika druhů a barev. Používám bavlněné eko šňůry bobbiny a hezera. K dispozici budou stojany, židle, malé pohoštění, káva a domácí smoothie :-). Pokud bude nálada, můžeme zabrousit do témat, kterými se zabývám – jako je metoda SRT tedy metoda sebeléčení a uzdravování pomocí duchovní síly.

Cena workshopu je 500,-. Obsahuje šňůry, které budete potřebovat, a komponenty, (dřevěné korálky, kroužky). Budu se moc těšit na setkání s vámi a věřím, že si chvíle při společném tvoření jaksepatří užijeme 🙂

Máte-li zájem o workshop, prosím o vyplnění vašeho jména, e-mailu a zprávy viz níže. Obratem se vám ozvu. Budu se na vás těšit.

Moc děkuji všem účastnicím, byly všechny úžasné a šikovné. Den byl plný pohody, a věřím, že jsme si to všichni krásně užily. Všem se povedlo vytvořit si své první peříčko, prostírání a krásný závěsný květináč.