SVATBA V BOHOSTYLU


Svatební styl BOHO je uvolněný, přírodní a nespoutaný styl jenž propojuje jedinečnost dne s přírodními elementy.

Je styl boho nový trend?

Pro mnoho manželských párů je svatební oslava v bohostylu určitě nový trend, ale tak nový vůbec není. Protože začátky dnešního bohostylu jdou až do začátku 20-tého století, kdy se nazýval bohémským životním stylem. Již tehdy mladá generace povstala proti zažitým konvencím, a chtěla žít svobodnějším, individuálnějším a uvolněnějším životem. Tak vznikl pojem bohémský styl.

Svatební den ve stylu boho vytváří symbiózu výjimečného okamžiku s přírodou a láskou vytvořenou mezi dvěma lidmi. Svatební den je v tomto nekonvenčním pojetí a úzkém přírodním propojení povýšen na vyšší úroveň přesahující materii.

Jak taková bohosvatba vypadá?

Jak má taková BOHOSVATBA vypadat, nelze vůbec jednoduše popsat, neboť to zcela závisí na přání nevěsty a ženicha. Na jejich volbě květin, dekorací, šatů…. Krédem je v tomto případě „VŠECHNO SE MŮŽE, NIC SE NEMUSÍ“. V zásadě to nejdůležitější je, že se svatba koná v přírodním nebo domácím prostředí – na zahradě, louce, v lese, ve stodole… a jako dekorace jsou zde použity jednoduché, čistě přírodní doplňky, kde převažují květiny, jednoduché svítilny, vázy, výrazné běhouny na stůl, lampiony, různé závěsné dekorace jako jsou dřevěné či kovové lapače snů dozdobené květinami, pampová tráva, zavěšené podnosy a svícny, přírodní ozdoby do vlasů, pírka, doplňky z čistého a neopracovaného dřeva, zdobené brány. Co se týká barev – od jemných krémových tónů přes výrazné pestré barvy až po tmavě laděné doplňky a zlaté elementy. Velmi oblíbená je kombinace různých stylů. Například jemné barvy starorůžové se zde setkají s tmavým rustikálním nábytkem a ručně vyrobenými dekoracemi jako jsou macramé nebo vintage.

Perfektní bohošaty pro vaši svatbu

Samozřejmě bohosvatba není jen o dekoraci. I váš svatební outfit může obsahovat spousty boho prvků. Pro nevěstu a její družičky se doporučují jednoduché splívavé střihy zvýrazňující ženské křivky, s jemnými krajkovými detaily. Stejně tak, ale můžete použít nápadné svatební šaty se sexy vzhledem s květinovými ornamenty. Střevíce nevěsty jsou zcela nekonvenční, ploché, bez podpatku, nebo je úplně bos. Také muži, stejně tak jako mládenci si mohu důvěřovat, a ukázat svou individualitu. Košile i pánské kalhoty vypadají skvěle ve světlých barevných tónech. Ať už se rozhodnete jakkoliv, vždy to bude ten pravý bohostyl v plné svatební záři.

Chci svatbu ve stylu boho

Pokud jste se rozhodli, že váš svatební den by měl vypadat právě takto, je na vás, jaký styl dekorací bude ve váš výjimečný den převažovat. Pokud jste se rozhodli pro dekorace tvořené macrame technikou, jste tady na správném místě.

Na mém e-shopu www.macrame-ivet.cz se můžete inspirovat nejen přímo svatební nabídkou, ale i ostatní dekorace v nabídkovém menu se dají krásně pro váš svatební den BOHO použít. Stačí drobně upravit na vzhledu, popřípadě zvolit jiný typ šňůry či její barvu. Kdybych já se měla znovu ještě někdy vdávat – neváhala bych ani vteřinu. Vím přesně, jak by měl můj den vypadat. Ale jelikož já se nevdávám, bude mi potěšením připravit pro vás den D tak, aby byl co nejkrásnější.

MACRAME BRÁNA

Publikováno Napsat komentář
Napsat komentář