WORKSHOP HUARACHE / BAREFOOT

Zvu vás srdečně na workshop 3.7.22, 10.7.22, a 17.7. 22. Vyberte si pro vás vhodný termín. Je to vždy neděle, od 13.00 – 18.00 hodin.

Místo konání: Kaliště 2343, České Budějovice

Náplň našeho setkání: vytvoříme si společně huarache nebo-li barefoot sandálky.

Vyberete se plotnu nebo-li podrážku:

adiddas 4 mm, na výběr barvy černá a hnědá. Výhody: téměř nezničitelná, lehká, tenká, že cítíme kaménky a nerovnosti, ale ne zas tolik, aby nám to vadilo :-), možnost chůze v nepříznivém počasí, popřípadě do vody, moře…

Vybírat si můžeme z více barev paracord šňůry, a k dozdobení výběr korálků. Barvy paracordu dle naskladnění. Vždy mám černou, béžovou, červenou a hnědou. Pokud chcete konkrétní barvu, dejte mi prosím včas vědět, ať ji stačím naskladnit.

Úvazy si ukážeme dva druhy – nejoblíbenější.

  1. Spíše sportovní styl, kdy podrážka je pevně na plosce nohy. Šňůra vede kolem palce a ten je pevně přidržován k podrážce.

2. Ozdobný úvaz. Elegantní styl, hezký i do města. Také se může vytvořit tak, aby noha pevně držela k podrážce, navíc můžeme přidanými uzlíky zlepšit držení k patě, vyvýšením obtočené šňůry nad kotník. Tím můžeme šlapat v sandálkách i těžší terény, a botka pěkně drží na noze. Sandálky si dozdobíme korálky dle skladových zásob.

Vytvoříme si právě takový úvaz, který nám bude nejlépe sedět. Předpokládaný čas 4-5 hodin.

Budu se na váš těšit, a věřím, že si společné tvoření krásně užijeme 🙂

Rezervaci prosím zde:

nebo: na mobilu 777217555, nebo email: silhova.ivet@seznam.cz

Děkuji všem účastnicím kurzu, byly jste skvělé. Sandálky jsme zvládly vyrobit, i bez popálenin 🙂 Bylo hezky, takže jsme mohly být venku, počasí nám krásně přálo – a když se sejde pár pohodových žen, není možné nemít se báječně.

Děkuji a zase třeba příště.

Publikováno Napsat komentář
Napsat komentář